پوشیدن باشگاه کارتون پرسپولیس باشگاه پرسپولیس

پوشیدن: باشگاه کارتون پرسپولیس باشگاه پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات رونمایی از تراکتور بعد از محرومیت ، فرار استقلال از آینده پرسپولیس

پرسپولیس و فولاد برگزارکننده حساس‌ترین بازی از دومین روز هفته شانزدهم لیگ برتر هستند. استقلال هم که روند خوبی را در پیش گرفته است میزبان دیگر تیم خوزستانی است.&

رونمایی از تراکتور بعد از محرومیت ، فرار استقلال از آینده پرسپولیس

فرار استقلال از آینده پرسپولیس/رونمایی از تراکتور بعد از محرومیت

عبارات مهم : میزبان

پرسپولیس و فولاد برگزارکننده حساس ترین بازی از دومین روز هفته شانزدهم لیگ برتر هستند. استقلال هم که روند خوبی را در پیش گرفته است میزبان دیگر تیم خوزستانی هست.

به گزارش مهر، هفته شانزدهم مسابقه های لیگ برتر فوتبال کشور عصر یکشنبه با برگزاری ۴ بازی دنبال می شود که در یکی از حساس ترین بازی ها دو تیم پرسپولیس و فولاد در اهواز با یکدیگر دیدار می کنند. در سایر دیدارها تراکتورسازی در منزل میزبان استقلال خوزستان هست، پارس جنوبی در جم به مصاف گسترش فولاد تبریز می رود و صنعت نفت در پایتخت کشور عزیزمان ایران با استقلال دیدار می کند.

رونمایی از تراکتور بعد از محرومیت ، فرار استقلال از آینده پرسپولیس

* فولاد – پرسپولیس

دو تیم سرخ پوش تهرانی و اهوازی در حالی باید در اهواز با یکدیگر دیدار کنند که هر دو از تیم های بالای جدول به حساب می آیند. پرسپولیس قهرمان نیم فصل نخست که با اقتدار به این عنوان رسید و فولاد تیم سوم جدول که در صورت پیروزی در این بازی موقعیت قرار گرفتن در جایگاه دوم هم در شرایطی نصیب این تیم می شود.

دو تیم در هفته نخست هم در پایتخت کشور عزیزمان ایران با هم دیدار کردند که در آن بازی تیم میزبان با گلزنی شجاع خلیل زاده و وحید امیری به پیروزی رسید. پرسپولیس در طول مسابقه های نیم فصل نخست شرایط خوبش را حفظ کرد. ولی فولادی ها که فصل را خیلی خوب شروع نکرده بودند روز به روز شرایط ارزش بهتر شد تا جایی که در آخر نیم فصل به رده سوم جدول رسیدند.

پرسپولیس و فولاد برگزارکننده حساس‌ترین بازی از دومین روز هفته شانزدهم لیگ برتر هستند. استقلال هم که روند خوبی را در پیش گرفته است میزبان دیگر تیم خوزستانی است.&

سرخ پوشان به علت محرومیت در نقل و انتقالات نسبت به نیم فصل اول هیچ تغییری ندارند. ولی آنها همچنان از طارمی به علت محرومیت قادر به استفاده نیستند. فولادی ها ولی نسبت به نیم فصل نخست تغییراتی داشته اند. آنها حمیدرضا گلزاری را از دست داده و به جای آن حسن بیت سعید را از استقلال گرفتند تا زوج خطرناک بیت سعید – زهیوی اینبار در تیم فولاد شکل گرفته باشد.

تیم میزبان به جز این دو بازیکنان تاثیرگذار دیگری هم در ترکیب دارد که از جمله شاخص ترین آنها می توان به علی اصغر عاشوری هافبک سازنده و گلزن این تیم اشاره کرد. همچنین بازیکنی مثل فرشاد جانفزا که در این فصل یکی از عالی ترین گلسازان فولاد و حتی لیگ برتر بوده و از جمله نفراتی است که پورموسوی روی او بعنوان یک بازیکن تاثیرگذار حساب باز کرده هست.

با ثبت هر نتیجه ای در این بازی جایگاه پرسپولیس در صدر جدول با خطر مواجه نمی شود. ولی تیم فولاد می تواند در صورت پیروزی در این بازی و امتیاز از دست دادن پارس جنوبی یک رده در جدول افزایش نماید.

رونمایی از تراکتور بعد از محرومیت ، فرار استقلال از آینده پرسپولیس

* تراکتورسازی – استقلال خوزستان

سرخ پوشان تبریز بعد از طی کردن محرومیت پنجره ای از نقل و انتقالات، با توپ پر وارد بازار نقل و انتقالات شدند و با استفاده از ابزار خدمت سربازی توانستند مهره های خوبی را در نیم فصل جذب نمایند. رضا شربتی، احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی فر و مهدی مهدی پور بازیکنانی هستند که جهت گذراندن خدمت سربازی تیم های خود را در نیم فصل ترک کرده و راهی تراکتورسازی شدند تا دست گل محمدی در نیم فصل دوم به مراتب بازتر از نیم فصل نخست باشد.

پرسپولیس و فولاد برگزارکننده حساس‌ترین بازی از دومین روز هفته شانزدهم لیگ برتر هستند. استقلال هم که روند خوبی را در پیش گرفته است میزبان دیگر تیم خوزستانی است.&

این دو تیم البته به تازگی در جام حذفی هم با یکدیگر دیدار داشتند که تراکتور با همه بازیکنان جدیدش در این بازی مغلوب استقلال خوزستان شد و از گردونه مسابقه های جام حذفی کنار رفت. حالا تراکتورسازان این موقعیت را دارند که در منزل خود کارشان را با پیروزی در نیم فصل دوم شروع کرده و انتقام شکست از استقلال خوزستان در جام حذفی را هم گرفته باشند.

بازی رفت دو تیم با تک گل بسیار زیبای میثم دورقی که از فاصله ای دور و در دقایق تلف شده است بازی به ثمر رسید به سود آبی پوشان اهوازی خاتمه یافته بود. دو تیم با احتساب جام حذفی دو بار در این فصل با هم دیدار داشتند که هر دو بازی به سود استقلال خوزستان به اتمام رسیده است.

رونمایی از تراکتور بعد از محرومیت ، فرار استقلال از آینده پرسپولیس

شاگردان ویسی با ۱۴ امتیاز در رده چهاردهم و تیم تراکتورسازی با ۱۷ امتیاز در رده یازدهم جدول قرار دارند. استقلال خوزستان در صورت پیروزی در این بازی می تواند نیم نگاهی به گرفتن جای تراکتورسازی در جدول داشته باشد. تراکتورسازان در صورت پیروزی در این بازی ممکن است حتی افزایش ۴ پله ای هم در جدول داشته باشند.

* استقلال – صنعت نفت

اگر تاریخ بازی دو تیم در جام حذفی به تعویق نیفتد این بازی می تواند پیش بازی دیدار دو تیم در جام حذفی باشد. در غیر اینصورت استقلالی ها تنها می توانند به چشم یک بازی انتقامی به این بازی نگاه کنند. آیا که آنها در حالی در نخستین هفته لیگ برتر با یک گل از روی نقطه پنالتی مغلوب میزبان ارزش شدند که سه بازیکن مهم این تیم مثل مجید حسینی، امید نورافکن و مهدی قائدی با محرومیت از سوی فدراسیون مواجه بودند.

استقلالی ها در پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل دو بازیکن از دست داده اند و به جای آنها دو بازیکن قدیمی خودشان را به لیست اضافه کردند تا بهنام برزای و محسن کریمی را به جای یعقوب کریمی و حسن بیت سعید داشته باشند.

شاگردان شفر دو بازی آخر خود در لیگ و جام حذفی را با نتیجه های مشابه ۳ بر صفر برابر سپاهان و تیم دسته اولی ایرانجوان به آخر رسانده اند و موج امیدواری به آینده در این تیم ایجاد شده است هست. استقلالی ها خوب می دانند ثبات در راهی که در پیش گرفته اند منوط به تکرار نتیجه های بازی های قبلی در این دیدار است.

فراز کمالوند با تیم هایش همواره برابر استقلال خوب و حتی فراتر از انتظار بوده هست. آنها به تازگی پرسپولیس را هم از گردونه مسابقه های جام حذفی کنار زده اند و انگیزه های زیادی جهت تکرار این نتیجه در این بازی دارند. به خصوص که پرسشها مدیریتی این کلوب هم به ظاهر حل و فصل شده است هست.

آبی پوشان با ۲۰ امتیاز در رده هشتم جدول قرار دارند و در صورت پیروزی در این بازی خانگی حداکثر می توانند جای حریف خود صنعت نفت را در رده ششم جدول بگیرند. این در حالی است که صنعت نفت در صورت پیروزی در این بازی می تواند قطعا با یک پله افزایش جای سایپا را در رده پنجم جدول اشغال کند.

برنامه بازی های هفته شانزدهم به شرح زیر است:

یکشنبه ۳ دی ماه ۹۶

* تراکتورسازی تبریز- استقلال خوزستان – ورزشگاه یادگار امام تبریز- ساعت ۱۴:۳۰

داوران: رضا کرمانشاهی – سعید قاسمی – محمد عطایی – سعاد وفاپیشه – ناظر: علیرضا یزدانی

* پارس جنوبی جم- گسترش فولاد – ورزشگاه تختی جم بوشهر – ساعت ۱۶:۳۰

داوران: رضا مهدوی – حسن ظهیری – محمدرضا مدیرروستا – پیمان فرخی مهر – ناظر: زاهد بحرینی

* فولاد خوزستان- پرسپولیس – ورزشگاه غدیر اهواز- ساعت ۱۷:۳۰

داوران: موعود بنیادی فر – آرزوی بزرگ اسعدی – تورج عیوض محمدی – یاسر همرنگ – ناظر: سعید بطحایی

* استقلال تهران- صنعت نفت آبادان – ورزشگاه آزادی تهران- ساعت ۱۵

داوران: حسین زرگر – رحیم شاهین – ایوب غلام زاده – کمیل غلامی – ناظر: مسعود عنایت

واژه های کلیدی: میزبان | پیروزی | استقلال | خوزستان | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | فولاد تبریز | تراکتورسازی | فولاد خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs